Mamo, tato – dołącz Akademii Rodzica

Kolejna edycja Akademii Rodzica rusza w listopadzie. Do udziału zapraszamy nie tylko przyszłe mamy, ale także tatusiów.  Zajęcia są zupełnie bezpłatne! Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 21 tydzień ciąży oraz posiadanie deklaracji do położnej POZ Łomżyńskiego Centrum Medycznego. Zapewniamy 11 spotkań, porządną dawkę wiedzy i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie położnictwa. Zajęcia są w formie stacjonarnej z opcją udziału on-line i obejrzenia nagrań ze zajęć w późniejszym terminie.

Tylko u nas:

  • spotkasz się między innymi z doradcą noszenia dzieci w chustach, który opowie o prawidłowej pielęgnacji Twojego nowonarodzonego dziecka, dzięki czemu dowiesz się jak wiele zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni lat!
  • dietetyk pozwoli Ci utrzymać prawidłowe przyrosty masy ciała w czasie ciąży, poza tym podpowiemy jak zdrowo zgrzeszyć, kiedy masz nieodpartą ochotę na słodycze!
  • przećwiczysz pierwszą pomoc w przypadku zakrztuszeń u noworodka na certyfikowanym fantomie pod okiem wyspecjalizowanej w tym zakresie położnej!

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 696 457 988 lub na profilu facebook.com/polozna.lcm Więcej informacji na www.medycynalomza.pl/akademia.html