Mamo, tato – dołącz do Akademii Rodzica

Dnia 26 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja Akademii Rodzica. Do udziału zapraszamy nie tylko przyszłe mamy, ale także tatusiów.  Zajęcia są zupełnie bezpłatne! Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 21 tydzień ciąży oraz posiadanie deklaracji do położnej POZ Łomżyńskiego Centrum Medycznego. Zapewniamy 10 spotkań, porządną dawkę wiedzy i doświadczenie najlepszych specjalistów w zakresie położnictwa. Zajęcia są w formie stacjonarnej z opcją udziału on-line i obejrzenia nagrań ze zajęć w późniejszym terminie.

Tylko u nas:

  • doradca noszenia dzieci w chustach, opowie o prawidłowej pielęgnacji Twojego nowonarodzonego dziecka, dzięki czemu dowiesz się jak wiele zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni lat!
  • dietetyk pozwoli Ci utrzymać prawidłowe przyrosty masy ciała w czasie ciąży, poza tym podpowiemy jak zdrowo zgrzeszyć, kiedy masz nieodpartą ochotę na słodycze!
  • przećwiczysz pierwszą pomoc w przypadku zakrztuszeń u noworodka na certyfikowanym fantomie pod okiem wyspecjalizowanej w tym zakresie położnej!

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 696 457 988 lub na profilu facebook.com/polozna.lcm Więcej informacji na www.medycynalomza.pl/akademia.html