OFERTA PRACY – Pracownik Sekcji Administracyjno-Księgowej

Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. poszukuje osoby pragnącej podjąć pracę w nowoczesnym, prężnie rozwijającym się Centrum Diagnostyczno-Leczniczym.

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:

  • obsługa sekretariatu,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji księgowej,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie okresowych raportów i zestawień,
  • prowadzenie analiz kosztowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, min. studia pierwszego stopnia,
  • dobrej znajomości programów Ms Office (w szczególności Excel),
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • komfortowe warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie etatowe lub elastyczne formy zatrudnienia,
  • możliwość stabilnej pracy i rozwoju zawodowego.

Sposób rekrutacji:
1) CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres sekretariat@medycynalomza.pl do dnia 23 stycznia 2022

2) Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę rekrutacyjną.

CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Z uwagi na ciągłe i powtarzalne procesy rekrutacji zaleca sie klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Łomżyńskie Centrum Medyczne  Sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym do obecnej i przyszłych procesów rekrutacji”.