Konsultacje i zabiegi chirurgiczne

Zapraszamy na konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej i przewodu pokarmowego z  dr n. med. Konradem Zaręba. Przez niewielki otwór jest w stanie dokonać cudu. Cudu w przenośni i dosłownie, gdyż mowa o skomplikowanych zabiegach związanych z chorobami układu pokarmowego, w tym nowotworami. Groźnie brzmiące słowo splenectomia, czyli usunięcie śledziony endoskopowo, to dla dr Zaręby nie nowość.

Fachu oraz warsztatu skrupulatnie uczył się w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii, która to placówka jest w trakcie nabywania kolejnego członu – onkologii. Dzięki zaangażowaniu i uznaniu mentora medycznego młody chirurg objeździł kawałek świata, by poznać nowoczesne rozwiązania zabiegowe. W Koreańskim Szpitalu Uniwersyteckim obserwował innowacyjną chirurgię nowotworów żołądka i jelita, po drugiej stronie globu zaś żywienie poza i dojelitowe w warunkach domowych. Z własnych obserwacji dr Konrada niepokoi fakt, że coraz młodsi ludzie operowani są z powodu poważnych nowotworów.

Dlatego nie kierujmy się peselem mając na uwadze badania profilaktyczne w onkologii. Naszego specjalistę można również niepokoić w dziedzinie proktologii. Kłopotliwe hemoroidy i ich nowoczesne metody leczenia, przetoki okolic odbytu, uchyłki, polipy i inne mało przyjemne dolegliwości znajdą swojego powiernika i lekarza.