Recepcja:
862 166 555
recepcja@medycynalomza.pl

Kariera

OFERTA PRACY DLA POŁOŻNEJ

Położnej oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa kontraktowa),
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej organizacji i młodym zespole,
  • Możliwość stabilnej pracy i awansu zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenie wstępne z zakresu organizacji pracy, obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej, umiejętności wykonywania zadań na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • Posiadania prawa wykonywania zawodu,
  • Odpowiedniego wykształcenia:
  1. tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub
  2. tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa: środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej lub
  3. ukończony kurs kwalifikacyjnyw dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub
  4. ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej lub
  5. rozpoczęte szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub
  6. rozpoczęty kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub
  7. tytuł zawodowy magistra położnictwa,
  • Autentycznego zaangażowania w pracę i chęci rozwoju zawodowego,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Sposób rekrutacji:

  • CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać na adres sekretariat@medycynalomza.pl do dnia 21 września 2018 roku.
  •  Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę rekrutacyjną w terminie do dnia 30 września 2018 roku.
  • Przed podpisaniem umowy o pracę oczekujemy odbycia szkolenia wstępnego we wspólnie ustalonych dniach i godzinach w ramach umowy o wolontariat.

OFERTA PŁATNYCH PRAKTYK STUDENCKICH

Studentom oferujemy:

  • Wynagrodzenie za każdą godzinę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji,
  • Elastyczną formę zatrudnienia w indywidualnie uzgodnionym czasie pracy,
  • Dostęp do materiałów do badań do pracy licencjackiej lub magisterskiej.

Oczekujemy:

  •  Wysokiej kultury osobistej,
  •  Dobrej komunikacji z pacjentem,
  •  Autentycznego zaangażowania w pracę i chęci rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • Informowanie o ofercie placówki i zasadach udzielania świadczeń,
  • Kierowanie ruchem pacjentów,
  • Obsługa szatni oraz w zależności od posiadanych kompetencji udział w realizacji programów profilaktycznych i edukacyjnych.

Rozpoczęcie pracy od 1 lipca 2018 roku.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz list motywacyjny).

OFERTA PRACY DLA PIELĘGNIAREK/PIELĘGNIARZY

Pielęgniarkom/pielęgniarzom oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenie wstępne z zakresu organizacji pracy, obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej, umiejętności wykonywania zadań na stanowisku pracy (m. in. gabinety diagnostyczno-zabiegowe podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej).

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - ukończenie studiów co najmniej I stopnia na kierunku pielęgniarstwo,

Z uwagi na konieczność obsady kilku stanowisk pracy w szczególności poszukujemy osób posiadających dodatkowe kwalifikacje:

  • Kurs specjalistyczny: szczepienia ochronne,
  • Kurs specjalistyczny: ordynowanie leków i wypisywanie recept cz. I lub II,
  • Tytuł specjalisty w dziedzienie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania bądź ukończenie kursu kwalifikacyjnego w dziedzienie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa wraz z co najmniej trzyletnim stażem pracy w podstawowej opiece zdrowotnej.

  • CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych oraz list motywacyjny należy przesłać na adres sekretariat@medycynalomza.pl do dnia 30 czerwca 2018 roku.
  • Z wybranymi osobami odbędziemy rozmowę rekrutacyjną w terminie do dnia 06 lipca 2018 roku.

OFERTA PRACY DLA LEKARZY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Lekarzom oferujemy:

  • Dowolny wymiar czasu pracy i formę zatrudnienia,
  • Możliwość stabilnej pracy i rozwoju zawodowego,
  • Szerokie możliwości realizacji badań diagnostycznych na miejscu (RTG, USG, bad. lab.),
  • Możliwość realizacji badań naukowych,
  • Możliwość realizacji specjalizacji z medycyny rodzinnej.

OFERTA PRACY DLA LEKARZY SPECJALISTÓW MEDYCYNY PRACY

  • Komfortowe warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolny wymiar czasu pracy i formę zatrudnienia
  • Szerokie możliwości realizacji badań diagnostycznych na miejscu (RTG, USG, bad. lab.)
  • Współpracę z psychologiem realizującym badania kierowców
  • Możliwość konsultacji lekarzy specjalistów na miejscu

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail:
tel.: 862 166 556, 600 990 892
e-mail: sekretariat@medycynalomza.pl