Najnowocześniejszy aparat echokardiograficzny

Uprzejmie informujemy, że Łomżyńskie Centrum Medyczne zostało wyposażone w jeden z najnowocześniejszych aparatów echokardiograficznych Vivid S70 marki GE.  Urządzenie to wyposażone jest w 3 wysokiej klasy sondy, z których jedna dedykowana do badań małych dzieci. Aparat ten to najnowsza konstrukcja inżynierów GE Healthcare w dziedzinie echokardiografii.

Badanie przeprowadzone za pomocą tego urządzenia umożliwia w sposób nieinwazyjny ocenę struktur anatomicznych serca. Pozwala ocenić ruch mięśnia sercowego i zastawek wewnątrzsercowych, a także przepływ krwi w obrębie przedsionków i komór serca, dużych naczyń krwionośnych (aorta, żyły główne, tętnica i żyły płucne).

Tak nowoczesny sprzęt w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą specjalistów z dziedziny kardiologii daje olbrzymie możliwości zdiagnozowania naszych pacjentów. 


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=https%3A%2F%2Fwww.medycynalomza.pl%2Fnajnowoczesniejszy-aparat-echokardiograficzny-2.html): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/lcm/template-parts/social-media.php on line 14